Artykuły:


iPhone 7

Cennik dotyczy usług serwisowych wraz z częściami. Na nasze usługi udzielamy gwarancji na okres 6 miesięcy. Większość napraw wykonujemy na miejscu, najczęściej do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

W naszym serwisie wykonujemy regenerację szyby z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości naprawy w stosunkowo niskiej cenie.

 

Kluczowe do przeprowadzenia regeneracji samej szyby jest to, aby wyświetlacz:

Wyświetlacz oryginalny

W przypadku, kiedy regeneracja jest niemożliwa, np. w przypadku dużych uszkodzeń LCD, wówczas konieczne jest wykorzystanie pełnego setu i wymiana całego podzespołu telefonu Apple. Przy wymianie wyświetlacza wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, co pozwala na przeniesienie danych ze starego LCD na nowy z zachowaniem w pełni sprawnej funkcji True Tone.

 

Przy pracach serwisowych wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nową.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje również możliwość skorzystania z zamiennego setu. Gwarantuje on równie wysoką jakość wykonania i pozwala na przeniesienie i sprawne działanie True Tone.

 

Przy wymianie setu, zamieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Wymiana baterii

Bateria jest jednym z głównych elementów telefonów. Jej sprawne działanie jest niezwykle ważne, a w przypadku awarii kluczowe jest korzystanie wyłącznie z oryginalnych elementów. Stosowanie oryginalnych baterii pozwala na późniejsze jej rozpoznanie przez iOS i prawidłowe zarządzanie jej parametrami.

 

Bateria powinna być wymieniona zawsze, kiedy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania telefonów iPhone jest jednym z częściej uszkadzanych podzespołów. Jest on jednak na tyle kluczowy, że jego wymiana jest konieczna. Taśma z gniazdem ładowania ma uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu przy jej wymianie można dodatkowo zlikwidować problemy takie jak:

 

Przy naprawie wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Głośnik rozmów

Apple wyposaża swoje telefony w dwa głośniki. Pierwszy przeznaczony jest do rozmów, drugi do odtwarzania muzyki. Z biegiem czasu mogą one ulec awarii, a same siateczki zabezpieczające mogą być bardzo zabrudzone. W serwisie wykorzystujemy wyłącznie oryginalne głośniki.

 

Podana cena dotyczy wymiany wyłącznie głośnika rozmów. W przypadku wymiany głośnika multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

 

Prace serwisowe dotyczą również wymiany uszczelki fabrycznej nowym elementem.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

W telefonach Apple jedną z usterek przy upadku telefonu z wysokości jest uszkodzenie aparatu. Objawia się to czarnym ekranem po uruchomieniu aplikacji aparatu. Jeżeli restart telefonu nie pomaga, wówczas konieczna jest wymiana elementu. Wymianie podlega również zabrudzony aparat — Apple nie przewidziało możliwości wyłącznie jego wyczyszczenia. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne elementy, dzięki którym jakość zdjęć będzie dokładnie taka sama jak sprzed awarii.

 

Przy każdej wymianie aparatu, zamieniamy zużytą uszczelkę fabryczną nowym elementem.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis oferuje wymianę taśmy na nowy, oryginalny element. Wymiana przycisków głośności pozwoli zlikwidować problemy takie jak:

 

Przy naprawie nasz serwis wymienia fabryczną uszczelkę nowym elementem.

 

Przycisk Home (zamiennik)**

W serwisie wykonujemy różne naprawy taśmy fabrycznej. Jednak w sytuacji, kiedy naprawa jest niemożliwa zalecamy wymianę na oryginalny element lub jego zamiennik. Zamienniki dostępne w naszym serwisie odznaczają się wysoką jakością. Wymiana taśmy oznacza utratę funkcji Touch ID. Cena dotyczy wymiany taśmy na nową. W przypadku naprawy cena ustalana jest indywidualnie.

Naprawa usterki audio IC

W naszym serwisie wykonujemy naprawę Audio IC. Wadliwy układ jest przyczyną problemów związanych z:

 

Usługa serwisowa obejmuje również wymianę fabrycznej uszczelki nowym elementem.

iPhone 7 serwis kraków Warszawa


Zobacz jak rozwinie się fotowoltaika kraków . Czy ma szanse w przyszłości stać się wiodącym źródłęm energii?


Zobacz czym różni się wylewka Wylewki maszynowe Kraków do domu jednorodzinnego od wylewki do lokalu usługowe. Jakie są między nimi różnice oraz na co powinno się zwrócić uwagę.


iPhone 6 plus wymiana wyświetlacza iPhone 6 plus wymiana baterii iPhone 6 plus iPhone 6 plus naprawa portu ładowania iPhone 6 plus naprawa mikrofonu iPhone 6 plus naprawa głośnika iPhone 6 plus wymiana kamery iPhone 6 plus taśma power iPhone 6 plus przycisk home


Wymiana szyby wyświetlacza na oryginał czy zamiennik. Kliknij i zapoznaj się czy warto wybierać tańsze podzespoły iPhone 6s naprawa


Iphone 6s plus choć solidny to jednak się psuje. Czasem naprawa wymuszona jest zmęczeniem materiały, a czasem upadkiem jak uszkodzony wyświtlacz lub plyta główna iphone 6s plus naprawa zobacz jakie jeszcze naprawy uzyskasz w naszym serwisie.


Wymiana portu ładowania, głośnika rozmów, wyświetlacza lub baterii iPhone 7 serwis kraków Warszawa wszystko to znajdziesz w naszym serwisie. Zapraszamy


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków spowodowana jest wakacjami. Nasza firma poleca naszych fachowców.

© 2022 itever.net.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm