Artykuły:


iPhone 6s Plus

Prezentowane ceny dotyczą usług serwisowych oraz części. Na nasze naprawy udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Większość usterek usuwamy na miejscu - do maksymalnie 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Regeneracja szyby wyświetlacza telefonu Apple pozwala na uzyskanie idealnego stanu sprzed uszkodzenia. Na nasze usługi udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

 

W celu przeprowadzenia regeneracji szyby, wyświetlacz musi być:

Wyświetlacz oryginalny

W przypadku braku możliwości przeprowadzenia regeneracji nasz serwis oferuje wymianę pełnego setu opartego na częściach oryginalnych. Stosowane przez nas narzędzia pozwalają na zgranie danych z uszkodzonego LCD i wgranie ich ponownie na nowy wyświetlacz. Pozwala to na zachowanie funkcji True Tone sprzed usterki.

 

Przy wymianie setu, usuwamy fabryczną uszczelkę i zastępujemy ja nową.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje również możliwość wyboru setu opartego na częściach zamiennych. Nie odbiega on jakością wykonania od oryginalnych części i zapewnia prawidłowe działanie telefonu po przeprowadzonym serwisie.

 

Po wymianie kompletu uposażenia zamieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.

Wymiana baterii

Bateria w telefonach stanowi jeden z głównych elementów. Jej nieprawidłowe działanie wpływa bezpośrednio na korzystanie z urządzenia. W przypadku awarii baterii konieczna jest jej wymiana na oryginalny podzespół. Tylko wtedy zyskuje się pewność, że będzie on kompatybilny z oprogramowaniem iOS telefonów Apple.

 

Decyzję o zmianie baterii należy podjąć zawsze, kiedy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania w miarę korzystania z telefonu ulega zużyciu. Element ten jest kluczowy do prawidłowego działania telefonu, dlatego konieczna jest jego wymiana na oryginalny element. Taśma, na której znajduje się gniazdo ładowania, jest uniwersalna i pozwala, na usuniecie innych awarii, w tym problemów z:

 

Podczas serwisu wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

Głośnik rozmów

Apple w swoich telefonach montuje dwa głośniki — jeden do odtwarzania multimediów, drugi do rozmów. Uszkodzenie głośników często spowodowane jest dostaniem się do nich wody lub upadkiem ze znacznej wysokości. Nasze serwis wykorzystuje tylko oryginalne części. Przy wymianie głośników czyścimy również siateczki ochronne.

 

Podana cena dotyczy wyłącznie głośnika rozmów, w celu wymiany głośnika multimediów należy doliczyć 40 złotych.

 

Przy pracach serwisowych wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

Naprawa kamery przedniej/tylnej

Uszkodzenia kamery w telefonach iPhone objawiają się czarnym ekranem po uruchomieniu aparatu. Jeżeli restart urządzenia nie pomaga konieczna jest wymiana elementu. Podobnie w sytuacji zabrudzenia kamery, producent nie przewidział możliwości jej czyszczenia, dlatego jedynym sposobem na pozbycie się zabrudzeń jest wymiana elementu. Nasz serwis wykorzystuje jedynie oryginalne części Apple.

 

Przy wymianie aparatu, wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nową.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis oferuje taśmy oryginalne. Wymiana przycisków bocznych przedłuża żywotność telefonu.

 

Wymianę należy wykonać zawsze wtedy, kiedy:

 

 

Przycisk Home

Nasz serwis wykonuje wiele różnego rodzaju napraw samej taśmy w telefonie, jeżeli uszkodzenia na to pozwalają. W sytuacji, w której są one zbyt poważne, zalecamy wymianę elementu na nowy. Wymiana całej taśmy może powodować utratę funkcjonalności Touch ID.

 

Cena naprawy ustalana jest indywidualnie.

iphone 6s plus naprawa


Zobacz jak rozwinie się fotowoltaika kraków . Czy ma szanse w przyszłości stać się wiodącym źródłęm energii?


Zobacz czym różni się wylewka Wylewki maszynowe Kraków do domu jednorodzinnego od wylewki do lokalu usługowe. Jakie są między nimi różnice oraz na co powinno się zwrócić uwagę.


iPhone 6 plus wymiana wyświetlacza iPhone 6 plus wymiana baterii iPhone 6 plus iPhone 6 plus naprawa portu ładowania iPhone 6 plus naprawa mikrofonu iPhone 6 plus naprawa głośnika iPhone 6 plus wymiana kamery iPhone 6 plus taśma power iPhone 6 plus przycisk home


Wymiana szyby wyświetlacza na oryginał czy zamiennik. Kliknij i zapoznaj się czy warto wybierać tańsze podzespoły iPhone 6s naprawa


Iphone 6s plus choć solidny to jednak się psuje. Czasem naprawa wymuszona jest zmęczeniem materiały, a czasem upadkiem jak uszkodzony wyświtlacz lub plyta główna iphone 6s plus naprawa zobacz jakie jeszcze naprawy uzyskasz w naszym serwisie.


Wymiana portu ładowania, głośnika rozmów, wyświetlacza lub baterii iPhone 7 serwis kraków Warszawa wszystko to znajdziesz w naszym serwisie. Zapraszamy


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków spowodowana jest wakacjami. Nasza firma poleca naszych fachowców.

© 2022 itever.net.pl | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm