Artykuły:


iPhone 6s

Podane ceny dotyczą usług serwisowych wraz z potrzebnymi częściami. Na nasze usługi udzielamy gwarancji 6 miesięcy. Większość usterek usuwamy na miejscu w przeciągu 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

W naszym serwisie wykonujemy regenerację samej szyby telefonu Apple, co pozwala na przywrócenie jego funkcjonalności sprzed uszkodzenia. Na wykonaną regenerację udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

 

Regeneracja samej szyby wyświetlacza jest możliwa w sytuacji, w której:

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której uszkodzenia LCD są bardzo poważne, nie ma możliwości wykonania regeneracji. W takiej sytuacji wykonujemy wymianę całego setu, na który składają się wyłącznie oryginalne elementy. Wykorzystanie odpowiednich narzędzi pozwala nam na zgranie danych ze starego LCD i wgranie ich na nowy element z zachowaniem funkcjonalności True Tone.

 

Przy wymianie setu, zamieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Zamiennik TFT

W naszej ofercie dostępne są sety oparte na częściach zamiennych. Jest to tańsze rozwiązanie, które jakościowo nie odbiega od oryginalnych części.

 

Podczas prac serwisowych wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Wymiana baterii

Bateria stanowi jeden z głównych elementów telefonu. Jej prawidłowe działanie jest niezwykle istotne, a w przypadku jej uszkodzenia konieczna jest jej wymiana na nowy element. Nasz serwis wykorzystuje jedynie oryginalne baterie dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Pozwala to na przywrócenie sprawności telefonu oraz rozpoznanie nowego komponentu przez system iOS.

 

Wymiana baterii powinna być wykonana zawsze gdy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania telefonu Apple z biegiem czasu może się zużywać i nie spełniać już swojej funkcji. W takim przypadku konieczna jest wymiana taśmy z gniazdem ładowania. Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie oryginalne elementy, a sama taśma pozwala na usuniecie innych przypadłości. Zalicza się do nich między innymi:

 

Przy każdej naprawie wymieniamy uszczelkę fabryczną.

Głośnik rozmów

Apple w swoich telefonach wykorzystuje dwa głośniki. Każdy z nich ma określoną funkcję, pierwszy służy do rozmów, natomiast drugi określany mianem głównego odpowiedzialny jest za odtwarzanie multimediów. W przypadku niesprawnego głośnika rozmów, wymieniamy go na nowy, oryginalny element. Podczas naprawy czyścimy również siateczki ochronne, które z biegiem czasu mogą być bardzo zabrudzone i wpływać na jakość odtwarzanego dźwięku.

 

Cena dotyczy wyłącznie głośnika rozmów, w celu wymiany głównego głośnika do kwoty należy doliczyć dodatkowe 40 złotych.

 

Przy zmianie komponentu, wymieniamy również starą uszczelkę fabryczną, zastępując ją nowym elementem.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

Przy upadku telefonu z dużej wysokości lub jego zalaniu mogą pojawić się problemy z kamerą. Problem z kamerą zaobserwować można po uruchomieniu aparatu, gdzie zamiast obrazu pojawia się czarny ekran. Jeżeli restart telefonu nie pomaga konieczna jest wymiana kamery. Warto również dodać, że w przypadku zabrudzeń wewnętrznych, nie ma możliwości jej wyczyszczenia. W takim przypadku również należy wymienić element na nowy. W serwisie wykorzystujemy oryginalne podzespoły, co pozwala na uzyskanie efektów sprzed powstania usterki.

 

Przy wymianie kamery, usuwamy również uszczelkę fabryczną i zastępujemy ją nowym elementem.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis oferuje wymianę zużytych taśm na nowe komponenty. Wymiana przycisków bocznych jest konieczna jeżeli w Twoim telefonie Apple zaobserwujesz:

Przy wykonywanej usłudze wymieniamy również uszczelkę fabryczną i zastępujemy ją nową.

Przycisk Home

Nasz serwis wykonuje naprawę taśm uszkodzonych w różnym stopniu. Jednak w sytuacji, w której nie ma możliwości dokonania stosowanych napraw, z uwagi na skalę uszkodzeń konieczne jest zastosowanie nowego, oryginalnego elementu. Wymiana taśmy powoduje utratę funkcji Touch ID.

 

Cena naprawy taśmy ustalana jest indywidualnie, w zależności od jej uszkodzenia.

iPhone 6s naprawa


Zobacz jak rozwinie się fotowoltaika kraków . Czy ma szanse w przyszłości stać się wiodącym źródłęm energii?


Zobacz czym różni się wylewka Wylewki maszynowe Kraków do domu jednorodzinnego od wylewki do lokalu usługowe. Jakie są między nimi różnice oraz na co powinno się zwrócić uwagę.


iPhone 6 plus wymiana wyświetlacza iPhone 6 plus wymiana baterii iPhone 6 plus iPhone 6 plus naprawa portu ładowania iPhone 6 plus naprawa mikrofonu iPhone 6 plus naprawa głośnika iPhone 6 plus wymiana kamery iPhone 6 plus taśma power iPhone 6 plus przycisk home


Wymiana szyby wyświetlacza na oryginał czy zamiennik. Kliknij i zapoznaj się czy warto wybierać tańsze podzespoły iPhone 6s naprawa


Iphone 6s plus choć solidny to jednak się psuje. Czasem naprawa wymuszona jest zmęczeniem materiały, a czasem upadkiem jak uszkodzony wyświtlacz lub plyta główna iphone 6s plus naprawa zobacz jakie jeszcze naprawy uzyskasz w naszym serwisie.


Wymiana portu ładowania, głośnika rozmów, wyświetlacza lub baterii iPhone 7 serwis kraków Warszawa wszystko to znajdziesz w naszym serwisie. Zapraszamy


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków spowodowana jest wakacjami. Nasza firma poleca naszych fachowców.

© 2022 itever.net.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm