Artykuły:


iPhone 6 Plus

Prezentowane ceny dotyczą usług serwisowych wraz z częściami. Naszym klientom udzielamy gwarancji na wykonane usługi na okres 6 miesięcy. Większość usterek usuwamy na miejscu do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Nasz serwis oferuje możliwość wykonania regeneracji samej szyby z zastosowaniem odpowiednich narzędzi. Pozwala to na przywrócenie sprawności telefonu. Regeneracja szyby jest możliwa wyłącznie jeżeli:

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której nie ma możliwości wymiany samej szyby - najczęściej dotyczy to zbyt poważnych uszkodzeń LCD, konieczna jest wymiana całego setu, opartego na oryginalnych elementach. Poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego elementu i wgrać je na nowy, dzięki czemu funkcja True Tone będzie działać dokładnie tak samo jak sprzed usterki.

 

Wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje również wymianę setu opartego na częściach zamiennych. Jakość używanych przez nas części nie odbiega od oryginalnych, dzięki czemu można przywrócić telefonowi pierwotny wygląd.

 

Końcowym etapem pracy jest wymiana uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana baterii

Prawidłowe działanie telefonu oparte jest również na sprawnej baterii. W sytuacji, w której konieczna jest jej wymiana, stosujemy wyłącznie oryginalne elementy, gwarantujące wysoką jakość działania telefonu po naprawie. Dodatkowo tylko wtedy zyskuje się pewność, że system iOS ją rozpozna i będzie można zarządzać jej procesami.

 

Baterię należy wymienić zawsze wtedy, gdy:

 

Prace serwisowe obejmują również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania telefonów Apple w wyniku eksploatacji telefonu może ulegać uszkodzeniu, przez co nie będzie spełniał pierwotnych funkcji. W tym celu konieczne jest zastosowanie oryginalnej nowej taśmy z portem ładowania, która przywróci funkcjonalność telefonu. Taśma z portem w telefonach Apple jest uniwersalna i pozwala na usunięcie innych usterek, między innymi:

 

Przy usłudze serwisowej wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Głośnik rozmów

W telefonach Apple montowane są fabrycznie dwa głośniki. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za prowadzenie rozmów, natomiast drugi za odtwarzanie multimediów. W przypadku awarii głośnika rozmów wykorzystujemy oryginalne części pozwalające na przywrócenie jakości dźwięku sprzed usterki. Dodatkowo czyścimy siateczki ochronne, które często są zabrudzone.

 

Podana cena dotyczy wymiany głośnika rozmów, w przypadku wymiany głośnika multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 zł.

 

Naprawa telefonu powiązana jest z wymianą uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

Przy upadku telefonu Apple z dużej wysokości lub jego zalaniu wodą, często dochodzi do uszkodzenia kamery. Usterka objawia się czarnym ekranem po uruchomienia aparatu. Nasz serwis wymienia kamery na oryginalne i dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Dodatkowo warto zauważyć, że jeżeli na zdjęciach widoczne są zabrudzenia, spowodowane jest to zabrudzeniem kamery - w takiej sytuacji również konieczna jest wymiana elementu na fabrycznie nowy.

 

Naprawa zakończona jest wymianą uszczelki fabrycznej na nowy element.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis wykonuje naprawę na oryginalnych taśmach. Zajmujemy się również wymianą przycisków bocznych w sytuacjach, w których:

 

Każda naprawa telefonu związana jest również wymianą uszczelki fabrycznej na nowy element.

 

Przycisk Home

Nasz serwis świadczy usługi naprawy taśm o różnym stopniu zniszczenia. Jednak w sytuacji, w której jest to niemożliwe konieczna jest jej wymiana na nowy element. W takiej sytuacji traci się możliwość korzystania z funkcji Touch ID.

 

Cena ustalana jest indywidualnie na miejscu. Uzależniona jest od rodzaju uszkodzeń oraz koniecznych napraw.

iPhone 6 plus


Zobacz jak rozwinie się fotowoltaika kraków . Czy ma szanse w przyszłości stać się wiodącym źródłęm energii?


Zobacz czym różni się wylewka Wylewki maszynowe Kraków do domu jednorodzinnego od wylewki do lokalu usługowe. Jakie są między nimi różnice oraz na co powinno się zwrócić uwagę.


iPhone 6 plus wymiana wyświetlacza iPhone 6 plus wymiana baterii iPhone 6 plus iPhone 6 plus naprawa portu ładowania iPhone 6 plus naprawa mikrofonu iPhone 6 plus naprawa głośnika iPhone 6 plus wymiana kamery iPhone 6 plus taśma power iPhone 6 plus przycisk home


Wymiana szyby wyświetlacza na oryginał czy zamiennik. Kliknij i zapoznaj się czy warto wybierać tańsze podzespoły iPhone 6s naprawa


Iphone 6s plus choć solidny to jednak się psuje. Czasem naprawa wymuszona jest zmęczeniem materiały, a czasem upadkiem jak uszkodzony wyświtlacz lub plyta główna iphone 6s plus naprawa zobacz jakie jeszcze naprawy uzyskasz w naszym serwisie.


Wymiana portu ładowania, głośnika rozmów, wyświetlacza lub baterii iPhone 7 serwis kraków Warszawa wszystko to znajdziesz w naszym serwisie. Zapraszamy


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków spowodowana jest wakacjami. Nasza firma poleca naszych fachowców.

© 2022 itever.net.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm